אהלן אהלן אהלן

אני זוכר שכשהייתי בן 6 או חמש בא דוד של חבר שלי דני גייר לבקר אותו הוא הגיע על וספה איטלקית אמיתית מהודרת ומופלאה, בצבע ירוק. אני ודני התרגשנו בטירוף וביקשנו סיבוב, הדוד לקח את דני לסיבוב בחניהת של הבניין ואני צפיתי בלב אכול קנאה, ונשבעתי שיום אחד גם לי יהיה כזה. ואז אחרי כמה זמן דוד שלי חזר מטיול ארוך בחו"ל רוכב על טריומף 650, גם אז לא קיבלתי סיבוב התירוץ היה שאמא שלי לא מרשה.

10 שנים החזקתי את ההתרגשות ובגיל 16 הלכתי לשכן שלי חזי ואמרתי לו שאני רוצה להוציא רישיון על אופנוע, חזי מיד רשם אותי לשיעור וכך יצא שהרכיבה הראשונה שלי היתה על דיאלים 50 סמ"ק סוג של אופנים עם מנוע עזר. יצאתי מהשיעור מאושר זה לא היה דומה בשיט לאופניים שהיו לי אז לא במהירות ולא בהרגשה, אם לא היו לי אוזניים החצי העליום של הראש היה נפרד מהחצי התחתון בגלל החיוך המטורף. בשבת שאחרי זה חזי פגש את אבא שלי יחד איתי רוחץ את הפיאט 131 ספורט שהיתה לנו. תגיד מר שוורץ הוא אמר לאבא שלי אין לך בעיה עם זה שהתכשיט פה מוציא רישיון.

זה היה משא ומתן עיקש, לא עזר שאמרתי שזה כסף שלי שהרוחתי בעבודה ושזה החלום שלי, ושזה יחסוך לי את הקטע של נהג צעיר נותרו לי שתי אפשרויות להפסיק במידי ללמוד או להפסיק ללמוד ובמיידי. חשבתי טיפה שקלתי לפה ולשם ככה איזה 6 עד 7 פעמים, (לוקח לי זמן לבחור צד) והבנתי שאין ברירה כל עוד אני תחת הגג של הורי אני צריך להפסיק ללמוד. כשהשתחררתי וירדתי לאילת לעבוד, הדבר הראשון שעשיתי היה לעבור אצל מורה נהיגה באילת לקבוע שיעור ראשון לאופנוע. שבועיים אחרי התהדרתי בוספה רקובה שקניתי ב500 ש"ח ממשכיר הוספות באילת.

חצי שנה אחרי x250

טיול במזרח ובארה"ב חזרתי וקניתי DR 600

אחריי שנתיים וחצי DR Big 750 אופנוע חלום

אחרי שלוש שנים לקחתי XR 650 של קאואסקי מתאונה הפכתי אותו למוטו בייק אצל בייקר

אחרי חצי שנה החלפתי אותו עם טנרה 750 אופנוע חלום

ואז הבוס שלי ב2006 אמר לי אני לא יכול שאתה תיסע על אופנוע אני נותן לך רכב על חשבוני סירבתי

סיפרתי לאישתי וכמו גדול למחרת חזרתי לקחתי את הרכב ושמתי את האופנוע בניילון

החזקתי ככה מעמד מס חודשים

ואז אמרתי לשניהם זה מה יש קחו או תעזבו

ב2012 קניתי TDM 900 חלום של אופנוע

מ2018 אני על BMW GS Adventure 1200

ב 95 הלכתי ללמוד הנדסת מכונות כדי לפתוח מוסך אופנועים עם סיום התואר אבל עולם ההיטק והבועה שהתחילה ב1997 סחפה אותי לתוכה ומעולם לא השלמתי את הלימודים ולא פתחתי מוסך

אבל כן הרמתי את האתר הזה

שבו אספר על אופנועים ציוד לאופנועים וטיולים של אופנועים שלי ושל אחרים שירצו לשתף